Informació turística

El riu Vinalopó al seu pas per Banyeres de Mariola

Oficina de turisme d’Agres Plaça d’Espanya, 1 baixos · Tel.: 965 510 001 A/e: agres@serramariola.org W: www.agres.es

Oficina de turisme d’Alcoi Plaça d’Espanya, 14 · Tel.: 965 537 155 A/e: alcoi@serramariola.org W: www.alcoiturisme.com Horari: dilluns a divendres de 10.00 a 14.00 h i de 16.00 a 18.00 h; dissabtes, diumenges i festius d'11.00 a 14.00 h

Ajuntament d’Alfafara Plaça d’Espanya, 1 · Tel.: 965 510 082 A/e: alfafara@serramariola.org W: www.alfafara.es

Oficina de turisme de Banyeres de Mariola Parc de Vil·la Rosario, s/n · Tel.: 965 567 453 A/e: banyeresdemariola@serramariola.org W: www.banyeresdemariolaturisme.com Horari: dt. a dv. de 09.00 a 14.00 h, ds. de 10.00 a 14.00 h i dg. de 10.00 a 13.30 h

Oficina de turisme de Bocairent Plaça de l’Ajuntament, 20 · Tel.: 962 905 062 A/e: bocairent@serramariola.org · W: www.bocairent.org F: www.facebook.com/turismebocairent.touristinfo P: pinterest.com/bocairentourist · T: twitter.com/TouristInfoBoca

Oficina de turisme de Cocentaina Plaça del Pla, s/n Tel.: 965 590 159 A/e: cocentaina@serrmariola.org W: www.turismococentina.com

Oficina de turisme de Muro d’Alcoi Plaça del Matzem, 1 · Tel.: 965 532 071 A/e: muro@serramariola.org · W: www.vilademuro.net

Els pobles de la Mariola compten amb diverses oficines de turisme